Powrót do dawnych trendów

Mówi się, że moda powróciła, a współcześni projektanci faktycznie czerpali swoje pomysły od dawnych projektantów. To jest moda odzieżowa, o której ludzie mówią najczęściej. Czy to samo można powiedzieć o trendach w meblarstwie i wystroju wnętrz? Tu jest trudniej, choć nie jest to wykluczone.

Powrót do dawnych trendów

W dzisiejszych czasach ludzie potrzebują bardzo nowoczesnej minimalistycznej mody, co nie było powszechne w poprzednich latach, w której dominuje urok, który w największym stopniu pokazuje klasę i bogate wzornictwo. Aby zaimponować innym, zawsze mamy szybki puls mody, musimy zwracać uwagę nie tylko na główne akcenty, ale także na te, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Oczywiście mówimy o dodatkach.Istnienie dodatków jest często niedoceniane, ale ich brak często powoduje, że ludzie czują się nudni, brak stylu i kilka nieatrakcyjnych rzeczy.

Obrusy haftowane W aranżacji wnętrz ważne są nie tylko kolorowe i urocze kwiaty, nowoczesne firany i zasłony czy fantazyjne lampki nocne, ale często są one pomijane i traktowane jako tymczasowe dodatki. Mogą być również używane na co dzień i dodać przyjemnej atmosfery do każdego pomieszczenia, w którym się znajdują. Jak wspomniano wcześniej, moda powraca. Widać to również w aranżacji wnętrz. Obecnie moda przenosi się głównie na prosty folklor i polskie akcenty. Ci drobni przedstawiciele powrotu to haftowane obrusy, które w Chinach stają się coraz bardziej popularne. Ciekawe i zazwyczaj ręcznie wykonane wzory są odzwierciedleniem wspomnień z dzieciństwa i są równoznaczne z poczuciem znajomości. Świetnie komponują się z kolorowymi sezonowymi kwiatami, takimi jak maki czy niebieskie chabry.

Wzór na obrusie haftowanym może być inny. W rzeczywistości wyglądają dobrze, a to, jak naprawdę współgrają z każdą dekoracją – bardziej miękką i skromną, ale też uzupełniają inspiracje z poprzednich lat, to ważne. Haftowany obrus uzupełnia ladę barową z kryształami w tle i kunsztownie wypolerowaną zastawą stołową. Dodając piękne serwetki, prosty, ale kolorowy wazon z pięknymi kwiatami, uzyskasz niezrównany efekt, który sprawi, że goście zastanowią się i poczują się dobrze. Obrusy haftowane błędnie kojarzono ze staromodnym. W rzeczywistości są bardzo świeżym dodatkiem i są coraz częściej wybierane przez gospodynie domowe.

Jeśli chcesz dodać nowy modowy wizerunek do naszego domu poprzez ciekawe i zaskakujące dodatki, to warto pamiętać o obrusach haftowanych, bo na te rzeczy zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Świetnie będą wyglądać na każdą okazję, np. niedzielny obiad, Boże Narodzenie czy przyjazd ciotki ze Stanów Zjednoczonych. Sprawi wrażenie świeżości i nowości. Idealnie komponuje się z każdym kolorem i innymi dodatkami w pomieszczeniu. Taki zakup z pewnością sprawdzi się w każdej sytuacji i będzie przedmiotem zazdrości każdego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *