Zbieranie nowoczesnych gadżetów jest trendy

Kiedy byłem małym chłopcem, zbierałem znaczki, potem kapsle do piwa, a potem to, co mi zostało dzisiaj – znaczki… ale to były piękne lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. A ich wartość do dziś, poza wartością emocjonalną, jest właściwie znikoma, więc nie warto się tym przejmować… No chyba, że ​​500 lat później ta wartość może być znacznie wyższa, np. kilkaset razy wyższa niż obecnie (ale to jest wróżenie) Pytanie pana lub wróżki ;-).

Zbieranie nowoczesnych gadżetów jest trendy

Teraz w dobie nowoczesnej technologii świat goni za tym, że nikt nie wie, dokąd się udać (jeśli nie wiesz, to może być dla pieniędzy), wszędzie są masowe towary i różne produkty (jaka jest teraz zbiórka puszek, jeśli możesz) włóż je wszystkie do większego sklepu 🙂 Ale nie, powinnam o tym dzisiaj porozmawiać, a raczej o tym napisać.

Obecnie modą stało się kolekcjonowanie zupełnie innych rzeczy, tych rzeczy, których oczywiście nie możemy kupić w sklepie, ale można je zdobyć tylko wtedy, gdy mamy wielkie szczęście, lub po prostu poprzez szalone zbieranie przeróżnych dziwnych przedmiotów , zazwyczaj tylko antyki Można je kupić w sklepach, na babcinym strychu, czy w niektórych biurach sprzedaży. Różne pośladki. Torby papierowe stały się jedną z najnowocześniejszych kolekcji. Ta zwykła torebka może służyć do przenoszenia zakupów czy drobnych akcesoriów, a także gadżetów upominkowych – np. czyjeś urodziny.

Ten rodzaj torby jest zwykle zadrukowany znakiem jakiejś firmy. Niezależnie od tego, czy na papierowej torbie nadrukowany jest miś do jogi, logo apteki czy supermarketu, ważne jest, aby była piękna, nietuzinkowa i stosunkowo trudno dostępna. Wtedy wartość takiej torby znacznie wzrośnie, a można powiedzieć, że jest to idealny gadżet kolekcjonerski. Niedawno natrafiłam na niezwykły skarb: ekotorbę ze znakiem niemieckiego hotelu, która spłonęła około 30 lat temu, a ta przetrwała do dziś. Kupowanie torebek papierowych można zacząć od zakupu drobnych akcesoriów w znanych markowych sklepach, które zazwyczaj rozdają jako opakowanie na zakupiony towar. Koniecznie sprawdź wcześniej, czy taka firma oferuje darmowe torby, czy są dodatkowe opłaty i czy są plastikowe torby! ! ! Ostatnio trafiłem też na firmę produkującą torby papierowe, ale niestety się to nie udało.

Kolejny gadżet, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce, można powiedzieć, że zebrało go wiele osób, a jest nim notes reklamowy. Zeszyty te są często drukowane z wydrukowanymi stronami z informacjami firmowymi, są dobrym narzędziem reklamowym. Takie notesy są trudne do kupienia, ponieważ firma obecnie bardzo niechętnie wysyła jakiekolwiek gadżety reklamowe, zwłaszcza gdy nie jesteś firmą, taką jak kolekcjoner gadżetów jak ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *