Przećwicz to zanim pójdziesz na randkę

Jeśli od dawna marzysz o zakończeniu z dziewczyną, ale dziwne jest to, że twoja randka nie była udana – ten artykuł może dobrze wyjaśnić, co możesz robić źle. Zdobędziesz również kilka praktycznych wskazówek, dowiesz się, co jeszcze możesz ćwiczyć i ciężko pracować, aby kolejna randka zakończyła się sukcesem.

Przećwicz to zanim pójdziesz na randkę

Być może już wiesz, że odpowiadanie nie jest umiejętnością rozmowy z dziewczynami. Nie chodzi nawet o to, jak wyglądasz. Aby naprawdę znaleźć dziewczynę i zaimponować kobietom, potrzeba więcej rzeczy. Musisz zacząć myśleć w określony sposób, ukształtować określony sposób myślenia o sobie i świecie. Krótko mówiąc, musisz być wystarczająco pewny siebie. Bez tego trudno jest znaleźć atrakcyjną dziewczynę.

Jeśli więc czujesz, że Twoja poprzednia porażka w tym temacie była spowodowana brakiem wiary w siebie – czas to zmienić! Już dziś zacznij zwiększać swoją pewność siebie. Pamiętaj, to cecha, którą należy ćwiczyć systematycznie i cierpliwie. Efekty nie pojawią się od razu, ale jeśli będziesz konsekwentny – pojawią się prędzej czy później.

Po pierwsze, musisz w końcu nauczyć się radzić sobie w niewygodnych sytuacjach. Musisz się nauczyć, że przekraczanie granic swojej strefy komfortu jest w porządku i możesz sobie z tym poradzić. Jak to zrobić? To nie może być prostsze! Zacznij robić jedną rzecz, której boisz się każdego dnia. Tego rodzaju rzeczy, które sprawiają, że czujesz się niepewny i których unikałeś przez długi czas. Uczyń go wyjątkowym każdego dnia. Dzięki temu nauczysz się radzić sobie ze stresem.

Pamiętaj też, że Twój wygląd i mowa ciała również wpłyną na Twój poziom pewności siebie. Pomyśl o tym, jak się czujesz, gdy stoisz prosto i nosisz coś, o czym wiesz, że będzie dobrze wyglądać. Z drugiej strony zastanów się, jak źle się czujesz, gdy się garbisz lub nie masz zaufania do niektórych ubrań. Twoje ciało wpływa również na to, jak myślisz o sobie. Dlatego zawsze upewnij się, że twoje ciało wysyła do mózgu sygnał, że jesteś osobą pewną siebie.

Wielu ekspertów podkreślało również, że ćwiczenia mają ogromny wpływ na naszą pewność siebie. Nie chodzi tylko o to, że poprawia się Twoja kondycja i wygląd. Ćwiczenia mogą również zwiększyć poczucie siły i możliwości wpływania na to, co się z tobą dzieje. Jest to bardzo pomocne w budowaniu pewności siebie.

To tylko niektóre ćwiczenia, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie. Możesz znaleźć więcej. Pamiętaj jednak, że nie chodzi o to, aby wykonywać dużo tych ćwiczeń w ciągu jednego dnia, ale o wykonanie przynajmniej jednego lub dwóch z nich codziennie przez pewien czas. Tylko w ten sposób te ćwiczenia przyniosą Ci pożądany sukces

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *