Nietypowe świeczki urodzinowe

Gdy usłyszymy hasło „Świeczki Urodzinowe”, od razu w naszej głowie pojawią się klasyczne małe świeczki o różnych kolorach i wrzucą je do tortu. Jednocześnie na rynku jest tak duży wybór świec, że jeśli planujesz przyjęcie urodzinowe, warto rozejrzeć się za różnymi alternatywami.

Nietypowe świeczki urodzinowe

Świeczki urodzinowe to przeciwieństwo wyglądu, co jest możliwe – jeśli dziecko świętuje, małe i klasyczne świeczki urodzinowe faktycznie mogą się sprawdzić, ponieważ możemy je w razie potrzeby położyć na torcie. Ale co, jeśli inne osoby świętują twoje urodziny lub masz tylko takie świece?

Ważne urodziny

Przede wszystkim pamiętaj, że niektóre urodziny są łatwiejsze do zapamiętania niż inne. Oznacza to, że np. urodziny, osiemnaście czy pięćdziesiąt są zazwyczaj bardzo charakterystyczne, dlatego warto poszukać świeczek urodzinowych odpowiednich do tej sytuacji. Nie jest to takie trudne – często można znaleźć w wyprzedażach świece na takie okrągłe lub przełomowe urodziny. Dwie cyfry są ze sobą połączone, tworząc określoną liczbę, mają różne kolory i mogą być indywidualnie oświetlone dwoma knotami.

Różne kwoty

Jednak częściej niż okrągłe urodziny świętujemy urodziny, których nie kupimy za jednym zamachem. W takim przypadku mogą nam pomóc świeczki urodzinowe w postaci jednej cyfry. Możemy stworzyć potrzebne nam liczby. Każda liczba ma osobny knot, więc nie ma ryzyka, że ​​całość będzie wyglądać źle. Co ważniejsze, kupimy również cyferki w różnych rozmiarach i kolorach, aby móc dopasować je do koloru tortu.

Niezwykła eksplozja

Czasami jednak zwykłe świece nie wystarczą. Dotyczy to zwłaszcza ważnych urodzin lub wydarzeń dla dzieci. Każde dziecko lubi fajerwerki, dlatego najlepiej używać świeczek, które mogą palić się przez kilka minut jako musujące fajerwerki. Jedyne, o czym warto pamiętać, to żeby takie urodzinowe świeczki zapalać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, niestety towarzyszy temu powstawanie dużej ilości dymu.

Oczywiście to nie wszystko, bo w ofercie sklepu bez problemu można znaleźć świeczki urodzinowe w postaci małych zwierzątek czy konkretnych gadżetów. Dzięki temu mamy możliwość spersonalizowania projektu tortu tak, aby osoba urodzinowa poczuła się zupełnie wyjątkowo i na długo zapamiętała te urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *