Agnieszka Odorowicz – plotki atakują

Jest kilka serwisów plotkarskich (bardzo znanych serwisów)… W Polsce może być ich kilkanaście. Czasami jednak plotki publikowane są na stronach zazdrosnych osób lub firm. Agnieszka Odorowicz nie znosi takich plotek, choć są to bardzo stare artykuły (nawet od 2007 roku), to psują reputację szanowanych ludzi i na tym polega Agnieszka.

Agnieszka Odorowicz – plotki atakują

Czy to możliwe, że tylko pani Agnieszka wpadłaby w atak plotek?
Oczywiście nie! Aby artykuły zniesławiające Twoje imię i nazwisko pojawiały się w Internecie, nie musisz być osobą medialną. Wiele firm i osób ma do czynienia z tzw. czarnym marketingiem, czyli marketingiem negatywnym. W przypadku pani Agnieszki Odorowicz plotka powstała, ponieważ była bardzo dobrą osobą na swoim obecnym stanowisku.

Wiele prestiżowych nagród, uznanie osób zainteresowanych filmem i bardzo konkretne wypowiedzi w mediach (zachęcam przynajmniej do zapoznania się z kilkoma wywiadami z panią Odorowicz na YouTube). Skoro osoba, która wykonuje dobrą robotę i nie budzi kontrowersji, pada ofiarą bezsensownych plotek, każdy z nas może być zagrożony.

Osobiście niestety nie znam pani Odorowicz, ale patrząc na komentarze i artykuły na łamach, które uważam za wiarygodne, mogę powiedzieć, że jest bardzo poważną osobą. Niestety plotki istniały i będą się pojawiać nadal. Wtedy problem nadal istnieje.

Jak skutecznie walczyć z plotkami internetowymi?
Biorąc przykład pani Agnieszki Odorowicz można powiedzieć, że nie ma sposobu na walkę z plotkami. Od czasu do czasu będą pojawiały się artykuły napisane przez zazdrosnych ludzi i trafią do wyszukiwarek. Zawsze jest sposób na walkę z takimi działaniami! Dla ludzi w mediach postaram się wymyślić najskuteczniejszy sposób walki z plotkami:

Pojawią się na dużym wydarzeniu – o takim wydarzeniu będą pisać w wielu źródłach, a potem plotki zostaną zepchnięte w ciemność i zastąpione nowymi artykułami.
Prowadź bloga, na którym będziesz pisać i organizować plotki w Internecie.
Poproś właściciela witryny o usunięcie wpisu, ponieważ nie jest on autentyczny.
Oczywiście jest wiele takich metod, ale są to obecnie najskuteczniejsze metody walki z plotkami (chyba). Oczywiście pani Odorowicz nie raz będzie brała udział w ważnych wydarzeniach, więc twórcy plotek nie będą mieli łatwych zadań.

Mam nadzieję, że to zadanie będzie na tyle trudne, że w Internecie znikną plotki o ludziach, którzy na to nie w pełni zasługują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *