Barek w domu

Bar w domu to dobra rzecz, nie tylko luksus dużego mieszkania. Wystarczy, że znajdziemy jego miejsce w salonie. Oryginalny barek dobrze wkomponowuje się we wnętrze salonu, który prezentuje się elegancko i stylowo, a jednocześnie wnosi do wnętrza oryginalność.

Barek w domu

Możliwości projektowania baru jest wiele. Może to być gustowny stół z kieliszkami lub butelka pełna napojów i wina. Możesz też spróbować czegoś bardziej oryginalnego i niepowtarzalnego. Wszystko zależy od Twojego gustu i tego, ile miejsca możesz zwolnić na domowy mini bar.

Bar rodzinny

Na blacie z relingami można powiesić kieliszki, co jest genialnym pomysłem. Wygląda bardzo pięknie, a jego cechy są zbliżone do prawdziwego baru. Jeśli powiesimy na ścianie duże lustro i użyjemy kolorowych żarówek lub taśm LED, aby dobrze oświetlić, efekt będzie wzmocniony. Taki bar z pewnością przyciągnie naszych gości, chętnie patronują nam i czują się bardzo dobrze i wyjątkowo w naszym salonie. Z takim barem każda impreza w naszym domu będzie udana i niezapomniana.

Hokery i lady barowe

Do blatu można podłączyć dwa wysokie hokery, dzięki czemu poczujesz się jak w prawdziwym barze. Wszystkie akcesoria potrzebne do przygotowania drinków i napojów można umieścić na blacie. Można to również podkreślić, aby całość była bardziej profesjonalna. Jeśli ladę barową postawimy w rogu salonu, a my mamy wolny kącik, to stylowa szafka narożna sprawdzi się w takim miejscu, można na niej postawić szklanki lub inne akcesoria barowe, dzięki czemu zyskujemy więcej na polu licznika.

Strona główna Martinis 1 Ciekawy pomysł na salon
Szafki można również sprytnie podświetlić lampkami. Warto wypróbować wszelkiego rodzaju oryginalne szklanki, szklanki i butelki. Podkreślone światłem są bardzo piękne. Jeśli posiadamy salon, jego wnętrze nie jest zbyt ciekawe, a zaaranżowanie w nim rodzinnego baru sprawi, że pokój będzie prezentował zupełnie inną i ciekawą funkcję.

Nawet najmniejszy, ale pięknie urządzony bar rodzinny to dobry pomysł, a jego atrakcyjność uatrakcyjniają organizowane imprezy czy imprezy, czy po prostu zabawianie gości. Jeśli więc chcesz urozmaicić swój salon i go wyróżnić, pomyśl o domowym barze, który z pewnością przyda się niejednokrotnie.

W Internecie znajdziesz artykuły o ciekawych pomysłach na domowe batoniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *