Zostań konsultantką FM Group – nie daj się kryzysowi

Zostań konsultantką FM Group – nie daj się kryzysowi

Na czym polega praca konsultanta?

Czy można więc zarobić dodatkowe pieniądze lub zarobić działając jako konsultant? Praca każdego konsultanta zaczyna się od stworzenia własnej bazy klientów. Początkowo jest to najbliższa osoba, rodzina, przyjaciel lub znajomy. Jeśli naszym klientom spodoba się ta oferta, zarekomendują usługi takiej konsultantki, a jej baza klientów będzie się powiększać. Z biegiem czasu miesięczny dochód osób ubiegających się o tę pracę wahał się od 500 do 1500 zł. Oczywiście wiele osób nic nie zarobi 🙂 Dzieje się tak dlatego, że ta praca wymaga samodyscypliny i odpowiedniego zaangażowania. W przeciwieństwie do pracy na pełen etat, nikt tutaj nie zleca nam zadań do wykonania. O wszystko musimy dbać sami, co oznacza, że ​​często nie chcemy podejmować działań, a czasem w ogóle nie podejmujemy działań.

Czy możesz zarobić więcej?

Wiele firm kosmetycznych świadczących usługi konsultingowe kieruje się zasadami marketingu internetowego, a niektórzy konsultanci nawet o tym nie wiedzą. To duży błąd. Pod względem korzyści, uważne zapoznanie się z regulaminem przyniesie wiele możliwości. Większość z tych firm umożliwia tworzenie grup doradczych, a osobą, która taką grupę tworzy, jest ich lider lub menedżer. Dodanie obrotów takiego zespołu daje menedżerowi dodatkowe korzyści. Nie oznacza to jednak, że jeśli znajdziemy odpowiednią liczbę osób chętnych do współpracy, nie musimy nic więcej robić, bo będą dla nas pracować. Niestety jest to mit przekazywany ustnie. Budowanie zespołu jest bardzo trudnym zadaniem i wymaga zdobywania wielu umiejętności wraz z rozwojem zespołu. Jeśli jednak uda nam się zbudować grupę energicznych ludzi, możemy liczyć na dochody znacznie przewyższające średnią krajową. Wiele osób pracujących jako konsultanci lub konsultanci dostrzega te dodatkowe możliwości już po pierwszym etapie pracy i osiągnęło wielki sukces ekonomiczny. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może osiągnąć ten cel.

Jak zostać konsultantem?

Zwykle nie jest to trudne. Najłatwiej jest rozpocząć współpracę z konsultantem, którego znamy osobiście. Jednak to, co wie o zasadach pracy z firmą, nadal jest warte zobaczenia. W końcu zostanie naszą menedżerką, a nasz sukces w dużej mierze zależy od jej wiedzy, umiejętności i chęci pomocy innym. Opłaca się również zapoznać z firmą i dostarczanymi przez nią produktami. Jedną z najciekawszych firm jest polska firma FM Group. Powstała we Wrocławiu w 2004 roku i do tej pory podbija świat, mimo że nie znajdziemy reklam w telewizji, radiu czy na billboardach. Jest jednak używany przez ponad 500 000 osób w ponad 60 krajach na całym świecie. Więcej informacji o tym, jak zostać konsultantem FM, znajdziesz na stronie www.KonsultantkaFM.com. Istnieje również formularz rejestracyjny, który pozwala zostać konsultantem i współpracować z liderem firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *