Zapraszamy do naszej hurtowni zabawek

Nasze hurtownie zabawek idą z duchem czasu. Systematycznie wzbogacamy nasz asortyment o najnowsze modele znanych i cenionych producentów. Podążamy za trendem i uważnie obserwujemy nowości prezentowane na Światowych Targach Zabawek. Trendy te ukierunkowane są głównie na stosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych. Dodatkowo zwraca się szczególną uwagę na walor edukacyjny zabawek, co z kolei zachęca producentów do wprowadzania najnowszych technologii do swoich produktów.

Zapraszamy do naszej hurtowni zabawek

W katalogu naszej hurtowni znajduje się szeroka gama zabawek ekologicznych. Są to głównie zabawki dla najmłodszych dzieci, wykonane z całkowicie biodegradowalnych materiałów (drewno, tektura, wełna, bawełna, bambus oraz tzw. eko-tworzywa). Oprócz specyfiki materiałów, są one również znane ze sprytnej wartości edukacyjnej. Ten rodzaj zabawki cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którym zależy na bezpieczeństwie dzieci. Według najnowszych wyników badań aż 2/3 rodziców stwierdziło, że za zabawki ekologiczne zapłaciłoby 10%, 1/3 a nawet 20% więcej.

Dla starszych dzieci nasza hurtownia zabawek oferuje nie tylko wszechobecne gry komputerowe, ale także zabawki typu I-toy. Umożliwiają łączenie interaktywnej rozrywki z edukacją. Na przykład w oparciu o smartfony lub tablety dzieci mogą układać puzzle, aby przedstawić nieznane wcześniej miejsca, zwierzęta lub ważne postacie historyczne na świecie, a następnie uzyskać o nich nowe informacje za pośrednictwem połączenia internetowego. Wykorzystanie tabletów lub smartfonów do sterowania stopniowo stało się standardem w modelach RC, takich jak samoloty, statki, lokomotywy i inne pojazdy naziemne.

Nasze hurtownie zabawek dostarczają w/w gry komputerowe, akcesoria sportowe, klocki, lalki, zabawki edukacyjne oraz artykuły szkolne (notebooki, klocki, piórniki, długopisy, linijki, markery, kredki itp.).

Towary sprowadzane przez nasze hurtownie zabawek oznaczone są wieloma najważniejszymi certyfikatami i znakami jakości. Oprócz wszechobecnego znakiem CE, co dowodzi, że towary spełniają europejskich norm technicznych (ale włożony przez producenta, więc są one często nadużywane), nasze produkty mają również PE źródła zabawki) oraz źródła, z którego zabawka jest wykonana), oraz TUV Rheinald PROOF (który spełnia normy bezpieczeństwa i jakości użytych materiałów). Nasze zabawki posiadają również polskie znaki jakości, takie jak ekoznaki czy certyfikaty Instytutu Badawczego Matki i Dziecka, Centrum Zdrowia Dziecka i Narodowego Instytutu Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą zawartością naszego magazynu. Nasza oferta zmienia się wraz z porami roku, dlatego warto odwiedzić nas przed Świętami Bożego Narodzenia, Walentynkami, Dniem Dziecka itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *