Otwarta Konferencja Lean we Wrocławiu

W Polsce co roku odbywa się wiele nietypowych wydarzeń, nie tylko w naszym kraju, ale także na skalę światową. Jednym z wydarzeń była otwarta Konferencja Lean we Wrocławiu, która przyciągnęła dużą liczbę osób zainteresowanych rozwojem biznesu, czyli optymalizacją swojej pracy.

Otwarta Konferencja Lean we Wrocławiu

Czy naprawdę warto wziąć udział we Wrocławskiej Konferencji Lean? Czemu?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta – jeśli stwierdzimy, że nasza firma nie jest do końca taka, jaka powinna być, to warto, a faktycznie powinna być. Czasem warto wziąć udział w Konferencji Lean we Wrocławiu, nawet jeśli mamy pewność, że wszystko w naszej firmie trafia na ostatni guzik i działa zgodnie z oczekiwaniami. Czemu? Bo wkrótce może się okazać, że po wysłuchaniu wstępów i wystąpień ekspertów biorących udział we Wrocławskiej Konferencji Lean, przekonamy się, że się mylimy, ale w prosty sposób możemy dokonać wielu zmian.

Konferencja Lean we Wrocławiu Już wkrótce odbędzie się kolejna Konferencja Lean we Wrocławiu, gdyż w kwietniu przewidziano udział ponad 2300 osób. To bardzo duża liczba, więc tę konferencję bez wątpienia można nazwać największą konferencją w Europie.

Jaki jest temat przewodni Wrocławskiej Konferencji Lean?

Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o lean management, czyli koncepcję optymalizacji pracy firmy w celu wyeliminowania zbędnych kosztów zamiast marnowania czasu. Ponieważ z roku na rok liczba uczestników znacząco wzrastała, tym razem wynajęto jedną z najnowocześniejszych sal w Polsce, czyli salę naziemną w Poznaniu. Konferencja Lean we Wrocławiu to niesamowita atmosfera tworzona przez uczestników, nie tylko wykładowców, ale także osoby, które przychodzą posłuchać. Oczywiście dla niektórych ten incydent to nawet rodzaj odpowiedzialności, mamy na myśli np. dyrektora lub kierownika firmy. Wykłady są jednak ważne również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają własną działalność gospodarczą. Sukces tej konferencji wynika przede wszystkim z tego, że jej promotorami są pasjonaci, którzy nadal w niej uczestniczą. Ich marzeniem jest, aby jak najwięcej osób zrozumiało metodę lean i umieło ją efektywnie stosować. Konferencja Lean we Wrocławiu organizowana jest raz w roku, ale jak już wspomnieliśmy, tym razem ze względu na liczbę osób, tak naprawdę odbędzie się w Poznaniu. Wrocław jest jednak miastem macierzystym, można powiedzieć, że to miasto dało wszystko i jest źródłem. Wymiana doświadczeń w tym wydarzeniu jest nie do opisania, wystarczy być obecnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *