Opinie na temat programu enova

Opinie na temat programu enova

Enova to jedno z wielu programów przeznaczonych dla osobistych księgowych i dużych działów księgowych.

Jak każdy inny program ma pewne wady i zalety. Zanim jednak przejdę do ich analizy, warto poświęcić chwilę na zrozumienie specyfiki branży księgowej.

Zawód księgowego/księgowego.

Jeszcze do niedawna w tej branży, o ile masz podstawową wiedzę z zakresu finansów, umiejętność dokładnego liczenia i podstawową umiejętność analizy układu tabel, to wystarczy, a już umiesz radzić sobie z podstawami rachunkowości.

W dzisiejszych czasach, przy ogromnym rozwoju rynku, nie oszukujmy się, przy straszliwym rozwoju biurokracji, księgowi wciąż muszą się kształcić.

Liczba dokumentów, które muszą przejrzeć i opisać w swojej codziennej pracy, jest zwykle ogromna.

Zmieniające się przepisy zmuszają księgowych do ciągłego analizowania wiadomości branżowych i przepisów rządowych.

Obecnie uruchomienie bez specjalnego programu jest prawie niemożliwe, a często takich programów musi być kilka, jeśli nie więcej niż kilkanaście.

Współcześni księgowi potrzebują nie tylko prostego oprogramowania, które pomoże mu wystawiać faktury, ale także szerokiego wachlarza procedur wspierających go na wszystkich etapach procesu księgowego.

To stale stawia nowe wymagania przed firmami, które opracowują oprogramowanie do zarządzania firmą.

Czy Enova może spełnić te wymagania?
Program enova cieszy się uznaniem w środowisku księgowym głównie ze względu na swoją funkcjonalność i elastyczność.

W ocenie księgowych jedną z zalet Enovy jest jej modułowa budowa, dzięki czemu nie dostajemy „sztywnego” oprogramowania – musimy dostosować się do oprogramowania naszej firmy, a wręcz przeciwnie, oprogramowanie dopasowuje się do naszej firmy.

W każdej chwili możemy łatwo dokupić dodatkowe moduły lub z czasem wyrzucić te, których nie potrzebujemy.Ważne jest to, że program enova jest wciąż w fazie rozwoju. Można powiedzieć, że zmienia się wraz z potrzebami rynku.

Czy warto używać oprogramowania enova?

W dużej mierze sam musisz odpowiedzieć na to pytanie. Możliwość zapoznania się z demonstracją programu, a także rozmowa z autoryzowanym partnerem enova (również z naszą firmą) na pewno Ci w tym pomogą.

Warto też porównać enova z innymi programami na rynku. Następnie możesz dowiedzieć się więcej o jego zaletach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *