Monitoruj płatności klientów przez internet

Jeśli masz firmę, która dostarcza dużą liczbę usług lub produktów, na pewno nie znasz się na powiadamianiu klientów, że nie zapłacili na czas, prawda? Ponieważ wysokość takich opłat jest bardzo duża, a nie ma czasu na wszystko zapamiętać, coraz więcej osób ma problem z terminowym wymeldowaniem.

Monitoruj płatności klientów przez internet

Zatrudnienie tylko jednej osoby do tej czynności to bardzo wysoki wydatek, a klienci nie będą profesjonalnie myśleć, że poświęca się na te czynności czas. Tu z pomocą przychodzi system monitoringu należności online, a wiodącym systemem jest Ewindykator.

O systemie Ewindykator

Niesamowicie prosty, wydajny i w najlepszej cenie -> Tak można podsumować system monitorowania należności. Posiadamy kilka funkcji powiadamiania klientów o braku depozytów, a mianowicie:

  • Na telefonie
  • Krótka wiadomość
  • pocztowy
  • e-mail
  • faks


Możemy ustalić dokładną datę wysłania awizacji.Gdy klient ureguluje płatność, w ciągu 10 sekund zawiesimy zgłoszenie klienta… Usługa ta nie sprawi problemów osobom, które nie mają dużego kontaktu z klientem Komputer i Internet . To lepsze rozwiązanie niż standardowa windykacja, co uniemożliwia użytkownikom korzystanie z tych usług.

Jak działa system

Spośród 100 osób, które nie zapłaciły na czas, zacząłem korzystać z tego systemu.Po pierwszym miesiącu użytkowania zapłaciły 23 osoby bez dodatkowego wypowiedzenia.W drugim miesiącu-31 osób. Obecnie testuję trzeci miesiąc, ale początkowo widzę, że 25-30 osób zapłaci na czas, a 60-73 osoby zapłaci po pierwszym zgłoszeniu, więc wyniki moim zdaniem są niesamowite. Jeśli tak jak ja prowadzisz firmę i masz duże problemy z płatnościami dla klientów… wypróbuj Eindicator, a przekonasz się, że to się opłaca.

Jeśli chodzi o koszty systemu operacyjnego, płaciłem absurdalne kwoty w oparciu o liczbę klientów, do których regularnie wysyłam takie powiadomienia (około 100). Dlatego wybrałem Eindicator pomimo innych systemów tego typu, zafascynowała mnie jego szybkość i łatwość obsługi. Moim zdaniem obecnie nie ma lepszego systemu monitorowania płatności i jest prawdopodobne, że nie będzie to za długi czas (jeśli projekt jest rozwijany przez system). Bardzo chwalę ten produkt, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów i mam nadzieję, że wszystkie firmy unikną żmudnej walki z brakiem terminowych płatności…Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *