Gdzie kupić części do TIRA

Dobrze utrzymana ciężarówka może wyglądać lepiej niż niejeden sportowy samochód kupiony w salonie. Chyba każdy z nas pamięta reklamę Coca-Coli z pięknym czerwonym TIRem i kultową muzyką „zbliża się do wakacji”. Wróćmy jednak do naszej rzeczywistości, gdzie jest kilka dobrych wyświetlaczy-jak pokazano-ciężarówki, a reszta powinna wymienić większość części w warsztacie kilka wieków temu.

Gdzie kupić części do TIRA

Czy części do ciężarówek są drogie?

Części do ciężarówek dobrej marki są bardzo drogie. Firmy posiadające kompletne floty samochodów ciężarowych doskonale wiedzą, jak to jest, gdy ciężarówki wjeżdżają do warsztatu, ponieważ awarie najczęściej zdarzają się na początku zimy. Następnie właściciel otworzył konto debetowe i zaczął szukać sklepu, który oferował tanie części do ciężarówek, a osoby bardziej doświadczone w branży szukały części w normalnej cenie, ponieważ wiedzieli, co ostatecznie przyniosą te oszczędności.

TIR to bestia! Dziesiątki ton stali w przypadku awarii spowoduje ogromne szkody, nie mówiąc już o zagrożeniu życia innych użytkowników dróg. Nowe części do samochodów ciężarowych są o 30-40% droższe niż stare i mają dłuższą żywotność.Jeśli znajdziesz dobry sklep z częściami do samochodów ciężarowych, różnica może sięgać nawet 20-25%.

Jak znaleźć dobry sklep z częściami do samochodów ciężarowych

W Polsce jest właściwie bardzo mało firm oferujących części do ciężarówek, bo takie sklepy muszą mieć dużo części – jak wspomniano wcześniej – nie tanich. Z tego powodu niewiele osób może sobie pozwolić na założenie takiej firmy, rośnie też zapotrzebowanie na części do samochodów ciężarowych.Niestety większość firm kupuje z zagranicy.

Dlatego jeśli masz środki finansowe na otwarcie sklepu z takimi częściami do samochodów ciężarowych, z pewnością dostaniesz dużo pieniędzy z branży transportowej. Na początku będzie to trudne, bo nie jest łatwo zdobyć zaufanie właścicieli ciężarówek, ale jeśli dostarczysz dobre części do ciężarówek w regularnych cenach, Twój sklep szybko rozprzestrzeni się w środowisku, a wtedy zyski będą ogromne.

INTERCARS jest jednym z największych dystrybutorów części do samochodów osobowych i ciężarowych, ale tylko większe sklepy z częściami mogą uzyskać znaczne rabaty. Jest to bardzo zdrowa metoda, bo wiele sklepów kupuje części od INTERCARS, a następnie sprzedaje je klientom indywidualnym. Zysk jest spory i z roku na rok coraz większy (według badań statystycznych), więc jest to bardzo obiecująca firma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *